Strona główna >> Fora >> Problem z aktualizacją 2.0.0.10

Problem z aktualizacją 2.0.0.10

11 post(y/ów) / 0 nowych
Ostatni wpis
Anonim (niezweryfikowany)
Problem z aktualizacją 2.0.0.10

Witam, mam problem z pobraniem aktualizacji jak w tytule. Mam Windows 10. Po pobraniu łatki i próbie zainstalowania dostaje komunikat "Nie znaleziono programu". Obecnie FD jest w wersji 2.0.0.6 z licencją. Pozdrawiam.

wskipablo (niezweryfikowany)
Witam, mam ten sam problem ;/

Witam, mam ten sam problem ;/ Tylko, że Windows Vista.

Anonim (niezweryfikowany)
Mam plik update w folderze.

Mam plik update w folderze. Ściągam aktualizacje. Program się zamyka. Uruchamia się instalator. Gdzieś w połowie wyskakuje błąd ze "nie można znaleźć programu". Tu nie mam żadnych pomysłów.

FD2
Błąd podczas instalacji nowej wersji

Hmm dziwna sprawa. Proszę poszukać moze w dziennikach zdarzeń systemu, czy nie ma tak istotnych informacji. Ponadto proszę dokładnie sprawdzić uprawnienia do zapisu do katalogu, w którym jest program.

md (niezweryfikowany)
Problem z aktualizacją z 2.0.0.14 do 2.0.0.17

Witam, nie mogę dokonać aktualizacji, na końcu pojawia się tekst: "Aktualizowany program nie istnieje. Aktualizacja nie powidoła się". Próbowałam kilka razy i ciągle to samo. O co może chodzić?

FD2
ODP: Problem z aktualizacją z 2.0.0.14 do 2.0.0.17

Witam,

Problem polega na tym, że w pliku fd2.exe niektóre antywirusy wykryły w trojana.
Zagrożenia nie ma, przynajmniej mój antywirus tak twierdzi, ale nie mam wpływu na definicje wirusów i nic nie mogę z tym zrobić.
Jedyne co można zrobić, to dodać fd2.exe do wyjątków, aby nie były skanowane przez programy antywirusowe.

Proszę zaktualizować program ręcznie.

md (niezweryfikowany)
Aktualizacja z 2.0.0.17 do 2.0.0.18

Pomimo dodania programu do zaufanych Norton nadal blokuje mi aktualizacje.. Mogę skądś ściągnąć nowy plik fd2.zip żeby zaktualizować program ręcznie?

FD2
Witam,

Witam,

Dodanie programu fd2.exe do zaufanych nic nie zmieni. Należałoby dodać do zaufanych cały folder, w którym znajduje się program, bo tam pobierany jest plik z nowszą wersją, potem jest rozpakowywany a aktualizator podmienia używaną wersję wersją pobraną z internetu.
Proszę zatem spróbować zaktualizować program ręcznie, proszę pobrać plik fd2.zip (5973).
Po pobraniu proszę wypakować plik zip i podmienić używane pliki tymi, które znajdują się wewnątrz archiwum, wewnątrz pobranego pliku.

Proszę uważać na plik z danymi, aby go przez przypadek nie usunąć.

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot
P.S. Jestem w tej chwili na etapie "rozmów" z twórcami antywirusów aby poprawiły algorytmy wykrywające wirusy (jeżeli fd2 jest czysty) albo udowodniły mi, że rzeczywiście mam w komputerze robaka. Mój antywirus zapewnia mnie, że wszystko jest ok.

md (niezweryfikowany)
Dalsze problemy

Witam ponownie,

Niestety tuż po ściągnięciu i wypakowaniu plików Norton od razu usuwa niektóre pliki i nie ma możliwości ich przywrócić. Czy jedynym rozwiązaniem musi być odinstalowanie antywirusa? Wolałabym przenieść program na inny komputer gdzie nie ma Nortona, ale pewnie musiałabym zainstalować antywirusa, który nie uważa programu za niebezpieczny. Jaki antywirus Pan poleca? ESET?

Pozdrawiam

FD2
ODP: Dalsze problemy

Witam,

Nie, proszę nie odinstalowywać antywirusa.
Proszę go zostawić.

Może zamiast odinstalować, wystarczy wyłączyć tymczasowo ochronę na czas aktualizacji.
Proszę spróbować tak zrobić.

Zakładam, że można też dodać pliki do kwarantanny, do wyłączeń, wówczas program antywirusowy nie będzie ich skanował.
Proszę zatem spróbować dodać pliki, a najlepiej cały folder, aplikacji FD2 do wyłączeń.

Antywirusa proszę nie zmieniać, jeżeli przyzwyczaił się Pan do Nortona, niech zostanie.
Ja, niestety, nie polecę Panu żadnego produktu. Nie chcę nikomu robić kryptoreklamy.
Polecam przestudiować rankingi na temat wydajności i skuteczności antywirusów, jest ich wiele w internecie. Myślę, że po przeczytaniu kilku dobrych porównań różnych programów antywirusowych zdecyduje się Pan na coś. Można też natknąć się na takie, które całkowicie odradzają używania jakichkolwiek programów antywirusowych, to też jakieś rozwiązanie, które szczerze polecam.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Tekst sformatowany

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Target Image