O programie

Jak to się zaczęło?

Finanse domowe 2 powstał na bazie wieloletnich doświadczeń cenionego przez wielu internautów pierwowzoru, jakim jest darmowy program Finanse domowe.

Wszystko jak zwykle zaczęło się od przypadku. Potrzeba ogarnięcia czegoś nieujarzmionego, chęć ostatecznego zapanowania nad budżetem domowym a przede wszystkim konieczność oszczędzenie gotówki - wszystko to, plus olbrzymia pasja  i chęć pomocy innym, zaowocowało rozbudowaną, darmową aplikacją do kontroli wydatków. Po prawie 3 latach ciężkiej pracy powstał produkt, który śmiało może konkurować na polskim rynku organizerów finansowych. Tak narodziła się pierwsza wersja aplikacji, która z założenia miała być prosta i przyjazna dla każdego użytkownika.

Jestem dumny z każdej Waszej opinii o programie, a liczba pozytywnych komentarzy przekonuje o solidności i zamierzonym efekcie końcowym, jaki niewątpliwie udało się osiągnąć.

Nowe szlaki

Niestety Finanse domowe w wersji 1.0 nie są już rozwijane. Ostatnia wersja to 1.0.0.3827

Kolejnym krokiem w przyszłość jest, przepisany całkowicie od nowa w technologii .NET, projekt pod nazwą Finanse domowe 2. Jestem przekonany, nowa edycja aplikacji będzie godnym następcą pierwowzoru. Ostateczna forma oraz jej funkcjonalności będą kształtowały się z czasem na podstawie opinii i propozycji nadesłanych przez użytkowników.

Dlaczego Finanse domowe 2?

Finanse domowe 2Główne założenia programu w zasadzie nie zmieniły się. Nadal ma być to prosta i intuicyjna aplikacja zarówno dla "rekina biznesu", jak też, a może przede wszystkim, dla przeciętnego "Kowalskiego" bez znajomości tajników księgowości. Wszystko zależy od potrzeb. Przebudowany został interfejs użytkownika z nastawieniem na prostotę i wygodę używania. Wprowadziłem kilka innowacyjnych rozwiązań, np. w głównej wstążce programu.

Pomimo powyższych ograniczeń, dodano bardzo wiele nowych funkcji i udoskonaleń, nie wprowadzając zbyt dużego stopnia komplikacji. Z całą pewnością każdy użytkownik będzie czuł się bezpiecznie - zawsze można liczyć na pomoc online oraz bezpłatne bezterminowe aktualizacje.

Ponadto, za licencję na użytkowanie programu zapłacisz tylko raz. Nie musisz płacić żadnych abonamentów, które niestety są dzisiaj w modzie.

Korzyści

  • otrzymasz pełną wiedzę o Twoim budżecie domowym
  • zaczniesz wydawać racjonalnie
  • nauczysz się dobrych nawyków jak oszczędzać pieniądze
  • rozwiniesz inteligencję finansową
  • zaplanujesz budżet na dowolny cel np. wakacje
  • nie przekroczysz założonych ograniczeń finansowych
  • zyskasz wiedzę o sobie
  • będziesz miał do dyspozycji konfigurowalne wykresy i zaawansowane analizy
  • odniesiesz sukces w zarządzaniu domowym budżetem

Funkcjonalność

Różnice w stosunku do wersji pierwotnej

i wiele wiele innych...

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do Centrum Pomocy

 

pozdrawiam z uśmiechem
Wojciech Wojdyło