licencja

Licencja, na ile jest przyznawana, co w przypadku zmiany sprzętu

Licencja, na ile jest przyznawana, co w przypadku zmiany sprzętu

1. Jak zdobyć licencję na użytkowanie programu?

Licencja, a dokładniej klucz licencyjny, wysyłany jest w formie elektronicznej na adres e-mail podany w formularzu dostępnym na sprzedażowej stronie programu.
UWAGA: Wiadomość jest wysyłana kilka minut po zakończeniu transakcji.

2. Na ile przyznawana jest licencja?

Zgodnie z treścią umowy licencyjnej: licencja na eksploatację oprogramowania zostaje udzielona na czas nieokreślony.

Reset licencji

Zgodnie z postanowieniami licencyjnymi, licencja na użytkowanie aplikacji FD2 powiązana jest z konkretnym urządzeniem, na którym aplikacja ta jest uruchamiana. W przypadku wymiany dowolnego podzespołu lub całego urządzenia (komputera/laptopa) licencja przestaje być aktywna ale nie trzeba jej ponownie kupować.
Poniższy formularz pozwala na reset licencji w celu przeniesienia jej na nowe urządzenie.

Czy program FD2 może być używany w firmie

Czy program Finanse domowe może być używany w firmie

Program Finanse domowe 2, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu kontrolowanie budżetu domowego w obrębie gospodarstwa domowego.
Powstał w takim celu i pod takim kątem jest rozwijany.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby aplikacja była używana w firmie. Licencja nie określa gdzie program może być używany a gdzie nie.
Program dostępny jest w dwóch wersjach, darmowej (w pełni funkcjonalnej ale mającej ograniczenia co do ilości wprowadzonych danych) i płatnej (bez żadnych ograniczeń).

Licencja

UWAGA DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW: ZAPOZNAJ SIĘ UWAŻNIE Z PONIŻSZĄ UMOWĄ!

Przed ściągnięciem, przed rozpakowaniem archiwum ZIP, przed zainstalowaniem, przed skopiowaniem, przed użyciem lub w ogóle przed uruchomieniem programu Finanse domowe 2 zapoznaj się z warunkami niniejszej licencji.

KLIKAJĄC „AKCEPTUJĘ”, „OK”, „KONTYNUUJ”, „TAK” LUB W JAKIKOLWIEK SPOSÓB INSTALUJĄC TO OPROGRAMOWANIE I UŻYWAJĄC GO, OŚWIADCZASZ, ŻE W PEŁNI ROZUMIESZ I AKCEPTUJESZ POSTANOWIENIA NINIEJSZEJ UMOWY.