Strona główna >> Fora >> aktualizacja FD 2 do wersji 0.0.0.43 oraz do 0.0.0.44

aktualizacja FD 2 do wersji 0.0.0.43 oraz do 0.0.0.44

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Anonim (niezweryfikowany)
aktualizacja FD 2 do wersji 0.0.0.43 oraz do 0.0.0.44

Czy ktos z uzytkowników Fd 2 zaktualizował do nowszych wersji ? ja mając plik update.exe oraz tekstowy w pliku, mając uprawnienia administratora niestety nie mogłem...

Michał Piec (niezweryfikowany)
RE: aktualizacja FD 2 do wersji 0.0.0.43 oraz do 0.0.0.44

Uruchamiając program z uprawnieniami administratora, po akceptacji aktualizacji, reszta poszła sama, po chwili miałem już zaaktualizowane. 

Pozdrawiam,

Michał Piec

Piotrek (niezweryfikowany)
Aktualizacja FD2 do wersji 0.0.0.44

U mnie zaktualizowało się bez problemu.

FD2
RE: aktualizacja FD2 do wersji 0.0.0.43 oraz do 0.0.0.44

Witam,

Aby zaktualizować aplikację FD2 potrzebny jest program update.exe. Program ten podmienia używaną wersję programu nową wersją pobraną z internetu.
Zdarzają się przypadki, że program antywirusowy traktuje plik update.exe jako wirus.
Co z tym zrobić można przeczytać tu: trojan-heurqvm030malwaregen-wykryty-w-updateexe

Gdy plik update.exe będzie w tym samym folderze co program FD2, aktualizacja na pewno się powiedzie.

Plik update.exe znajduje się w tym samym folderze, co aplikacja FD2. Jeżeli nie ma go tam, najprawdopodobniej został usunięty lub zablokowany przez program antywirusowy.
W takim przypadku należy pobrać ponownie program FD2 ze strony www, wypakować sam program update.exe do folderu, w którym znajduje się aplikacja FD2, uruchomić FD2 z uprawnieniami administratora i zaktualizować.

Drugim warunkiem na to, aby aktualizacja się powiodła jest uruchomienie programu FD2 z uprawnieniami administratora.
Uruchomienie programu przez użytkownika, który ma uprawnienia administratora jest niewystarczające.
Jak uruchomić program z uprawnieniami administratora można znaleźć tu: uruchamianie-programu-jako-administrator

Dodaj komentarz

Tekst sformatowany

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Target Image